Bir İnsan Doğuştan Hain Olabilir mi?

doğuştan teröristEvet olabilir. Bunu söylerken o kadar eminim ki. Bir insan, doğuştan hain olabilir; çünkü Türkiye’de gördüğümüz bazı insan manzaraları karşısında “Yok, hayır! Kendisine insan diyen, böyle bir pisliği yapamaz!” diyoruz. Az önce de öyle bir ana tanık oldum.

Kandil Dağı’nda pkklı teröristlerin kampının bulunduğu bir alana çığ düşmüş ve düşen çığın altında kalan 8 pkklı terörist ölmüş. Bu haberi okuyan bir Türk evladı, kuşkusuz çok sevinir. Çünkü vatan evlatlarına kurşun sıkan, yemek yediği tabağa tüküren, Türk düşmanı aşağılık bir teröristin ölmesi bize bayramdır. Peki böyle bir durum karşısında sizce kim üzülebilir?

ABD’li vatandaşlar? Yunanlılar veya İsrailliler? Yoksa Ermeniler mi? Haini o kadar uzakta aramaya gerek yok. Türkiye’de bir takım insanlar, “Allah’ın parmağı yok ki, sokup gözünü çıkarsın. Belanı buldun işte.” denilecek böyle bir ölüm için yas tutuyorlar. Ölen teröristleri “şehit” sayıyorlar. Ve bunlar Türkiye‘nin dört yanında yaşayan insanlar.

Yukarıdaki sözümün asılsız olmadığını, aşağıdaki resimden anlayabilirsiniz. Mynet’in haber sayfalarında şöyle bir özellik var: Haberi “sevindirici, üzücü, başarılı” gibi belli şekilde oyluyorsunuz. Çığ düşüp 8 teröristin öldüğü habere 253 kişi “sevindirici” demiş. Bu gayet normal. Fakat “üzücü” diyen 30 kişinin var olduğunu görmek, “Arkadaş teröristin gebermesinekim üzülür ki?” diye düşünmeye sevk ediyor insanı.

Sponsorlu Bağlantılar

kandil çığ düştü

Düşünüyorum ve şu kanıya varıyorum. Eğer bugün Türkiye’de her türlü pisliği yapan ve yapmaya hazır olan, soysuz ve aşağılık terörü gözü kapalı destekleyen insan “doğuştan hain” bir yaratıktır. O kadar annenin yüreğini yakan bir topluluğa sempati duyanlara, yüce Tanrı aynı acıyı yaşatsın!

  1. damla
    24 Oca, 2016 - 14.37 | #1

    Çok doğru agzınıza saglık.

Yorum yaz!

UYARI: Lütfen doğru ve güzel bir Türkçe ile hakaret etmeden yorum yapınız.

Bu soruyu cevaplayın: Türkiye'nin başkenti neresidir?  


  Yukarı çık!