Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Google Translate (Google Çeviri) İndir! yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
21 Mart 2012

Google Translate (Google Çeviri) İndir!

Kategori: Bilgisaçar,Teknoloji

Google’ın son zamanlardaki en başarılı uygulamalarından biri onlarca dilden onlarca dile, sözcük ve cümle çevirisi yapan tercümanlık hizmeti: Google Translate (Google Çeviri) Şu an için birçok dil desteği var. Tabii ki Türkçe de bu diller arasında!

Google’ın çeviri hizmeti “Google Translate” daha doğru bir tabirle “Google Çeviri” şu an için sadece internet üzerinden hizmet veriyor.

Birçok yerde programı (Google Translate Programı) olduğunu duymuş olabilir ve o Google Çeviri programını indirmek istiyor olabilirsiniz.

Ama ne yazık ki -şu anlık- Google Translate’in kendi sitesine muhtaçsınız.

Google Translate (Google Çeviri) için buraya tıklayın.


Geri Dön: Google Translate (Google Çeviri) İndir!