Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Android için Oyun/Program Kurmak yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
10 Mart 2012

Android için Oyun/Program Kurmak

Kategori: Teknoloji

Android işletim sistemli telefonlarınıza oyun/program kurmak bazıları için büyük dert olabiliyor. Özellikle, telefonunda Android Market kurulu olmayan telefonlar için. Bu yazıda sizin için, nasıl Android telefonunuza oyun ve program kurulacağını anlatacağım.

Bunun için iki seçeneğiniz var.

Ya Android Market üzerinden daha doğrusu yeni adıyla Google Play Store üzerinden istediğiniz oyun/programı indirerek kurmak. Bu yol en basit olanı, ayrıca hiçbir şey bilmenize de gerek yok. Google Play Store üzerinde size sunulan oyun/programın üzerine tıklayıp, “İndir” demek.

Ya da APK uzantılı (*.apk) dosyayı herhangi bir şekilde; USB kablo, bluetooth veya internet yoluyla telefonunuza indirdikten sonra dosya yöneticinizle dosyanın üzerine gelerek “KUR” (Install) simgesine dokunmak. Bu da Google Play Store’da yer almayan ya da Google Play Store’da ücretli yer alıp, sizin internetten ücretsiz temin ettiğiniz oyunlar için en iyi yol.

Hepsi bu kadar basit…


Geri Dön: Android için Oyun/Program Kurmak