Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Mutfakta Pratik Bilgiler (Faydalı İpuçları) yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
04 Eylül 2012

Mutfakta Pratik Bilgiler (Faydalı İpuçları)

Kategori: Bilgisaçar

mutfak yemek pratik bilgiler

Ne yazık ki günümüzün önemli bir kısmı mutfakta geçiyor. Mutfakta harcadığımız zamanı aslında çok aza indirmek mümkün. Birkaç basit kural ve bazı tavsiyelerle yemek yapmayı hem zevkli hem de zahmetsiz ve fazla zaman almayan bir hale dönüştürmek çok kolay. Aşağıdaki bölümlerden, gıda seçmek/almaktan pişirme, servis etme aşamasına kadar kullanabileceğiniz birçok ipucu ve faydalı bilgi bulunmakta…

Şimdiden mutfakta keyifli vakitler diliyoruz.

 


 

Doğru Alışveriş


 

Sebze/Meyve Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


 

Mikrodalga Fırın Hakkında Her Şey


 

Yemek Planlama


 

Meyve, Sebze, Et, Tavuk ve Balık Hakkında Pratik Bilgiler


 

Pratik Pişirme Bilgileri


 

Fırın, Ocak, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi Temizleme BilgileriGeri Dön: Mutfakta Pratik Bilgiler (Faydalı İpuçları)