Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Orta Asya’dan Türk Çocukları yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
03 Eylül 2012

Orta Asya’dan Türk Çocukları

Kategori: Türkçülük

Atayurdumuz olan Orta Asya denildiği zaman, damarında Türk kanı dolaşan herkesin yüreği cız eder. Her Türk’ün özünde yatan doğa sevgisi ve geçmişine, mazisine olan özlem onu çepeçevre sarar. Bu bağlamda, Orta Asya tüm Türkler açısından önemli bir yer teşkil eder. Biz, Türkiye Türkleri, halen atayurtta yaşayan soydaşlarımızı merak etmekte, onlarla ilgili çeşitli kitaplar yazmakta, belgeseller çekmekteyiz. Onların hasretiyle yanıp tutuşan bizler için bir nebze su olacak aşağıdaki Orta Asya’dan Türk çocukları resimlerini uzun bir derlemeden sonra hazırladık. Resimlerde Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Moğolistan’dan çocuk fotoğrafları bulunmakta…

 

 orta asya türk resimleri


 
orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri


 
orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri


 
orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri


 


 
orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri orta asya türk resimleri


Geri Dön: Orta Asya’dan Türk Çocukları