Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Bitkisel Yağlar yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
14 Ağustos 2012

Bitkisel Yağlar

Kategori: Bilgisaçar

bitkisel yağlarBitkisel yağlar; cilt, saç ve güzellik bakımında önemli bir yer tutmaktadır. Günümüzde değeri iyice anlaşılan bitkisel yağlar, birçok derde derman olmakta, sağlıkta alternatif arayış içerisine girmiş olan insanlara yeni bir kapı açmaktadır. Hem doğal hem de ekonomik olan çözümlerle de günlük hayatımızın içine girmişlerdir.

Aşağıdan istediğiniz harfin üzerine tıklayarak, o harfle başlayan bitkisel yağa, o bitkisel yağın faydalarına ve nasıl kullanılacağına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

A

 

B

 

C – Ç

 

D – E – F

 

G

 

H

 

I – İ – J


 

K – L

 

M – N – O

 

P – R

 

S – Ş

 

T – U -Ü

 

V – Y – Z

 


Geri Dön: Bitkisel Yağlar