Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Bitkisel Yağlar (V-Y-Z) yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
14 Ağustos 2012

Bitkisel Yağlar (V-Y-Z)

Kategori: Bilgisaçar

bitkisel yağlarBitkisel yağlar; cilt, saç ve güzellik bakımında önemli bir yer tutmaktadır. Günümüzde değeri iyice anlaşılan bitkisel yağlar, birçok derde derman olmakta, sağlıkta alternatif arayış içerisine girmiş olan insanlara yeni bir kapı açmaktadır. Hem doğal hem de ekonomik olan çözümlerle de günlük hayatımızın içine girmişlerdir.

Bitkisel Yağlar (V-Y-Z)

 

Vanilya Yağı (Vanilin Oil)

Vücudu kuvvetlendirir. Ateşi düşülür. Cinsel gücü artırır. Sinir bozukluğunu giderir. Hazmı kolaylaştırır.

Kullanışı: Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır,

Vişne Yağı (Moreila Clıery Oil)

A ve C vitamini içerir. Vücuda rahatlık verir. Ateşi düşürür.

Kullanışı: Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır.

Yasemin Yağı ( Jasmin Oil)

Romatizma ağnlann tedavisinde kullanılır. Strese İyi gelir. Hafif uyutucudur. Dinlendirici etkisi nedeniyle banyo suyuna karıştınlır. Cildi besler, sıkılaştırır. Selülitleri giderilmesine yardımcı olur.

Kullanışı: Haricen; cilde masaj yapılarak uygulanır.

>> Bitkisel Yağlar‘a geri dön <<


Geri Dön: Bitkisel Yağlar (V-Y-Z)