Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Google Belgeseli (Türkçe) – National Geographic yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
13 Temmuz 2012

Google Belgeseli (Türkçe) – National Geographic

Kategori: Teknoloji

Artık internetin, günümüz dünyasında adeta vazgeçilmez bir “nimet” haline geldiği bu zamanda, internet deyince de aklımıza gelen ilk şey Google olur sanırım. İnternete yön veren, en büyük kuruluş olan Google

Peki Google nasıl kuruldu, amacı neydi, neleri başardı?

National Geographic tarafından yapılan Google belgeselini Türkçe olarak aşağıdan seyredebilirsiniz. Bilmediğiniz, öğrendiğinizde şaşkına döneceğiniz birçok şey olduğuna eminim.


Geri Dön: Google Belgeseli (Türkçe) – National Geographic