Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Reklam yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
02 Mart 2012

Reklam

Kategori: Havadan Sudan

Türkiye’nin en büyük … sayfalarından biri olan Beyince.Net, her gün ziyaretçi olarak binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Özgün, sıradışı ve doğru kaynak bilgiler sunduğumuz sayfalarımız, misafirlerimiz tarafından büyük bir merakla takip edilmekte ve ayda yüzbinlerce konuk karşılamaktadır.

Sitemizdeki mevcut reklam alanları ve fiyatları, aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Her türlü soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilir veya bilgi@beyince.net adresine e-posta gönderebilirsiniz.

reklam

Reklam Alanı -1-

Tür: Resim
Boyut:
 728 x 90
Gösterim: Tüm sayfalar
Fiyat: 250 TL
Süre: 1 (Bir) Ay

Reklam Alanı -2-

Tür: Resim
Boyut:
 160 x 90
Gösterim: Tüm sayfalar
Fiyat: 150 TL
Süre: 1 (Bir) Ay

Reklam Alanı -3-

Tür: Resim
Boyut:
 336 x 280
Gösterim: Yalnızca anasayfa
Fiyat: 100 TL
Süre: 1 (Bir) Ay

Bağlantı Reklamı

Tür: Metin
Gösterim:
 Tüm sayfalar
Fiyat: 50 TL
Süre: 1 (Bir) Ay

Yukarıdaki tabloda belirtilen reklam fiyatları, birer aylıktır.  Aşağıdaki formu doldurarak, mevcut reklamlardan birini seçebilir veya yeni bir öneride bulunabilirsiniz.

(*) Ad-Soyad:

(*) E-Posta:

Konu:

(*) İleti:


Not:  (*) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur. Cinsel içerikli, Türklük ve Türkiye düşmanı sitelere reklam satışı yapılmamaktadır.


Geri Dön: Reklam