Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Dosya Yükleyebileceğiniz Paylaşım Siteleri yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
17 Haziran 2012

Dosya Yükleyebileceğiniz Paylaşım Siteleri

Kategori: İnternet

Eskiden bir oyun indirecek olduğumuz zaman mutlaka yolumuz Rapidshare’a uğrardı. Günümüzde ise roller bayağı değişti. Bir sürü site dosya paylaşım hizmetini devreye soktu.

Bu yazıda size bu hizmeti sağlayan birkaç sitenin adresini vereceğiz. (Hatırlatmakta fayda var, birkaç site illegal dosya barındırmak suçundan kapatılınca diğer sitelerde artık yasadışı içerik barındırmamaya karar verdi. Yani bu dosya yükleme sitelerini yasal dosyalarınız için kullanabilirsiniz. 🙂 )

Dosya Yükleme (Upload) Siteleri

 

Hotfile

4shared

Badongo

Megashares

Uploading

Yousendit

Ultrashare

Letitbit

Filefactory

Depositfiles

Rapidshare

Wikiupload


Geri Dön: Dosya Yükleyebileceğiniz Paylaşım Siteleri