Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Youtube’da Video Yükleme Limitini Arttırma yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
13 Haziran 2012

Youtube’da Video Yükleme Limitini Arttırma

Kategori: Bilgisaçar

Youtube, hepimizin bildiği gibi 15 dakikadan uzun videolara izin vermiyor. Aynı şekilde boyutu 2 GB’tan fazla olan videoları da yüklememize izin vermiyor. Bu yazımızda Google’ın video servisi Youtube’a nasıl 15 dakikadan fazla ve 2 GB’tan büyük boyutlu dosya yükleyeceğimizi göstereceğim.

İlk olarak Youtube’a hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Girdikten sonra, sağ üst köşedeki “Upload” bağlantısına tıklıyoruz. Burada yükleme sayfası karşımıza gelecek. Aşağıdaki ekranda olduğu gibi, “Increase Video Limit” bağlantısına tıklıyoruz.

Daha sonra açılacak pencerede, ülkemizi ve telefonumuzu yazıyoruz. Ardından “Submit” düğmesine tıklıyoruz. Telefonumuza gelen kodu yapıştırdıktan sonra işlem tamamdır!

Telefonunuza 5 veya 6 haneli bir kod gelecek.

Hepsi bu kadar…


Geri Dön: Youtube’da Video Yükleme Limitini Arttırma