Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak LYS 2012, Sınav Giriş Belgesi yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
07 Haziran 2012

LYS 2012, Sınav Giriş Belgesi

Kategori: Eğitim

16, 17 ve 23, 24 Haziran 2012 tarihinde yapılacak olacak LYS‘ye başvuran adayların sınava girecekleri yerler belli oldu. Adayların şifreleri ile ÖSYM’nin sitesindeki “Aday İşlemleri” bölümünden giriş yapmaları gerekiyor. Sınav giriş belgesine ulaştıktan sonra, bu belgenin muhakkak çıktısı alınmalıdır. Bunu kesinlikle es geçmeyin. Çünkü sınav yerinde sınava girmeden evvel bu belgeyi kapıda görevliye göstereceksiniz.

Sınav günü girişi belgesi elinde olmayan adaylar kesinlikle içeriye alınmayacaklar! Sınav giriş belgesinin renkli veya siyah-beyaz  fotokopisi kabul ediliyor.

Sınav giriş belgesi hiçbir adayın adresine gönderilmiyor. Belirttiğimiz gibi internetten bir yazıcı vasıtasıyla çıktısını almanız gerekiyor.

ÖSYM’nin sitesine, http://ais.osym.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden sınava girecek olan tüm adaylara başarılar…


Geri Dön: LYS 2012, Sınav Giriş Belgesi