Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Need for Speed: Most Wanted Geri Dönüyor! yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
04 Haziran 2012

Need for Speed: Most Wanted Geri Dönüyor!

Kategori: Oyun

Yakın geçmişimizin en gözde (popüler) araba yarışı oyunu olan Need for Speed serisinin Most Wanted oyunu yakın zamanda tekrardan aramıza dönüyor!

Oyunun yapımcısı Electronic Arts, Need for Speed serisinin yeni oyununu resmi olarak duyurdu.

Criteon Games Studios tarafından geliştirilecek olan oyun, Most Wanted oyunun geliştirilmiş versiyonu olarak piyasaya sürülecek.

Yarış türü oyun severlerin hatırlayacağı üzere 2005 yılında çıkan Most Wanted, o dönem için en çok satan oyun olmuştu. Ayrıca Need for Speed serisinin en çok beğenilen oyunlarından biri de olmuştu.

Yeni Most Wanted'tan bir önizleme

2012’nin son çeyreğinde çıkacak olan oyunda yukarıdaki resimden de anlayabileceğiniz üzere genel hatlar kalacak, görsel bir takım iyileştirmeler yapılacak.


Geri Dön: Need for Speed: Most Wanted Geri Dönüyor!