Bu nedir? Bu sayfadan Sosyal İmleme bağlantılarını kullanarak Google Gmail Kotasını Yükseltti: 10 GB! yazısını bir sosyal imleme sitesine kaydedebilirsiniz, veya E-posta formunu kullanarak yazıyı bir arkadaşınıza tavsiye edebilirsiniz.

Sosyal İmleme

Bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki bağlantılarla feysbuk veya twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca yazıyı başka ortamlarda paylaşmak için doğrudan adres çubuğundaki bağlantıyı da kullanabilirsiniz.

  • Facebook'ta paylaş!
  • Twitter'da paylaş!


  • Yandaki form aracılığıyla herhangi bir kişiyle yazının bağlantısını içeren bir e-posta paylaşabilirsiniz. Formu doldurup, gönder butonuna tıkladıktan sonra sayfa yeniden yüklendiğinde e-postanız gönderilmiş demektir.

E-posta

E-posta ile paylaş
25 Nisan 2012

Google Gmail Kotasını Yükseltti: 10 GB!

Kategori: İnternet

Microsoft‘un Hotmail servisinden sonra, dünyada en yaygın kullanılan e-posta istemcisi olan Google Mail yani kısa ve herkes tarafından daha çok bilinen adıyla Gmail, 7,5 GB olan kotasını 10 GB’a yükseltti.

Değişiklikler, 24 saat içerisinde etkin hale gelecek. Bir başka Google hizmeti olan, Google Drive ise 5 GB kotaya sahip. Google Drive hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Geri Dön: Google Gmail Kotasını Yükseltti: 10 GB!