Facebook/MSN Şifresi Kırma/Çalma!

Facebook veya MSN şifresi çalabilmek için bu konuya geldiğinizi biliyorum. Fakat “ne yazık ki” bu, doğal şartlarda mümkün değil.

Daha doğrusu bunu yapmanız hiç de ahlâki değil, sizin olmayan bir şeyi elde etmeye çalışmanız kötü bir şey. Ama illa ben yapacağım diyorsanız birkaç şey söyleyebilirim.

MSN/facebook şifresini çalacağınız kişinin bilgisayarına, her basılan tuşu kaydeden program (keylogger) kurup böylelikle şifresini öğrenebilirsiniz.

Ya da, bir kişinin özel bilgilerine tümüyle sahip olmak. Örnek vermek gerekirse, doğum tarihi, yeri, özel güvenli sorusu ve yanıtı, posta kodu vs. gibi bilgilere sahip olmak.

Veya, deneme-yanılma yöntemini uygulamak. Yani demek istediğim şu: Mesela facebook şifresini kırmaya çalışıyorsunuz ve facebook hesabının e-posta adresini biliyorsunuz. Bu noktada işe tahmin gücünüz girecek, ne bileyim; doğum tarihi olabilir, cep telefonu numarası olabilir, bu tür şeyleri şifre alanında deneyebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemler birkaç basit öneri. Sadece öneri. Denemenizi kesinlikle istemem fakat tabii ki sizin kararınız. İşiniz bayağı zor, şimdiden “kolay gelsin”.

 1. 17 Oca, 2015 - 22.10 | #1

  tşk harika uygulicam. 😀

 2. ferdi
  22 Ara, 2014 - 12.32 | #2

  çok guzel

 3. ferdi
  22 Ara, 2014 - 12.32 | #3

  çok guzel facemi çalacam teşekur ederim

 4. bilal
  28 Haz, 2014 - 10.03 | #4

  ben kendi facemi çalmak istiyorum ama şifremi unuttum bana yardımcı olun
  teşekkür ederiz

 5. 19 Haz, 2012 - 20.20 | #5

  Ah bir de bazıları bunu anlasa…

Yorum yaz!

UYARI: Lütfen doğru ve güzel bir Türkçe ile hakaret etmeden yorum yapınız.
  Yukarı çık!